Sestdien, 18. maijā, vides izglītības konceptvietā “Šūna” notiks saruna ar Latvijas Universitātes (LU) Ekopadomes pārstāvi Guntu Kalvāni ar nosaukumu “Kas kopīgs šokolādei ar klimatu?”. Diskusiju rīko LU Ekopadome sadarbībā ar konceptvietu "Šūna".

Sarunas laikā Dr. geogr. Gunta Kalvāne dalīsies ar pētījumiem par klimata pārmaiņu sekām Latvijā un pasaulēskaidrojot, kā klimata pārmaiņas ietekmē uzturu un uzturs klimatu, kā klimata pārmaiņu rezultātā mainās mūsu, Latvijas ainava, un kā to varam novērst un kā neieslīgt klimata skumjās un turpināt darīt.

Dr. geogr. Gunta Kalvāne ir Latvijas Universitātes pētniece un LU Ekopadomes pārstāve, kurai šogad piešķirts Pasaules Dabas fonda Klimata vēstnieces tituls.

Diskusija norisināsies sestdien, 18. maijā, no plkst. 17.00 līdz plkst. 18.30 vides izglītības konceptvietā “Šūna”, kas atrodas Kr. Valdemāra ielas skvērā starp Latvijas Mākslas akadēmiju un Latvijas Nacionālo mākslas muzeju.

Pasākums atvērts ikvienam interesentam, dalība tajā ir bez maksas.