Atvērto durvju dienas tradicionāli notiek katru pavasari, šogad – no 11. līdz 21. aprīlim – Latvijas Universitātes (LU) fakultātes un filiāles sniegs skolēniem lielisku iespēju tuvāk iepazīt lielāko un nozīmīgāko augstākās izglītības iestādi Latvijā – LU.

13 fakultātes un 6 filiāles piedāvās iespēju aprunāties ar mācībspēkiem, studentiem, fakultāšu dekāniem, paviesoties auditorijās, laboratorijās, iepazīt  bibliotēkas. Skolēni ne tikai varēs pabūt LU telpās, bet arī piedalīties dažādos fakultāšu organizētajos izzināšanas pasākumos un uzdot sev interesējošos jautājumus, kas saistīti ar sev piemērotākās studiju programmas izvēli un uzņemšanas noteikumiem. Interesenti tiks iepazīstināti ar dažādām prakses iespējām un studiju mobilitātes iespējām ārvalstu universitātēs. Būs iespēja noskaidrot arī informāciju par absolventu nākotnes perspektīvām un iespējām darba tirgū.

Ģeogrāfi atvērs Tev durvis 12. aprīlī, trešdienā, LU Dabas mājā no plkst. 13:00!